Jedinečný a nezapomenutelný zážitek nenechte si to ujít.

Zbavte se strachů které Vás omezují.

FIREWALKING

500°C

 

 

Firewalkingem Vás provede

Milan Chadima

Profesionální instruktor Firewalkingu

CO JE FIREWALKING

 Je to chůze po žhavém uhlí. Chůze po žhavém uhlí a další techniky neslouží k ohromení či pro pobavení. Zároveň nejsou pouhou adrenalinovou aktivitou. Klíčem k výsledku, kterým je proměna a zocelení vnitřního já. Firewalking se využívá k překonání vnitřních limitů v korporacích, jako jsou Microsoft, REMAX, Google a dalších. Dokonce prezident Barack Obama šel před svou kandidaturou přes žhavé uhlí s jasným cílem. Heslo firewalkingu “Yes, I can” změnil ve svých volbách na “Yes, we can”. Ano, všichni můžeme navýšit svůj potenciál.

 

PROČ JE TECHNIKA TAK ÚČINNÁ

Využíváme know how, které pomáhá vytvořit účastníkům bezpečné prostředí. Důležitá je i psychologická příprava a ukotvení zážitku. Vše navíc propojujeme s neurovědami, sociologií a kvantovou fyzikou.

 

JAK TO PROBÍHÁ

až 10 hodinový program plný akce. Realizace možná téměř kdekoliv. Na akce je možný počet osob od 10 do 200 osob. Možnost propojit s firemním školením, nebo jinou akcí.

PŘEDNÁŠKA

O našem vědomí

 

Vyladění společného vědomí

Pomocí bubnování metodou Drum Circle si zvýšíte hladinu energie a propojíte se s ostatními účastníky.

 

Příprava hranice

Stavění hranice pro přípravu uhlíků pomůže nastartovat procesy, které vedou k uvolnění strachů.

 

Formulace vizí a přání

Najdete a pojmenujete, co chcete svým přechodem v sobě překonat. Čeho se chcete v životě zbavit nebo naopak čeho chcete dosáhnout.

 

Aktivity

Pomocí série aktivit, které se zdánlivě vymykají zdravému rozumu, mobilizujete své skryté rezervy.

 

Přechod přes žhavé uhlí

Tanec u ohně s přechodem přes žhavé uhlíky.

Všechny strachy, bolesti, smutky, vnitřní negativní přesvědčení, které nás omezují a brání nám v růstu. Zbavme se jich. Spalme vše v ohni (obrazně řečeno) a proměňme na energii. Pokud přejdete přes oheň dokážete čelit i jiným výzvám v životě. Díky zakotvení pocitu vítězství, který potom můžete aplikovat na jakýkoliv problém a tím si posunou vnitřní hranice a navýšit potenciál.